Valgresultat Studentvalget 2021

Valgresultat Studentvalget 2021

Del denne posten

 

Valgresultat Studentvalget 2021

Valgresultatet fra årets studentvalg

Her er resultatet av årets studentvalg. De utvalgte skal nå representere deg i Studentparlamentet ved UiA, det kommende året.

Studentparlamentet 2021/2022

Fakultet for helse- og idrettsvitenskap

1.faste: Margrethe B. Riddervold

2.faste:

3.faste:

4.faste:

1.vara:

2.vara:

3.vara:

4.vara:

 

Fakultet for humaniora og pedagogikk

1.faste: Katrine B. Øydna

2.faste: Heidi Rognhaugen

3. faste: Tone Pedersen

1.vara: William T. Svendsen

2.vara: Ngoc Anh Thu Tran

3.vara: Reidun Johannesen

Fakultetet for kunstfag

1.faste: Fanni Sara Istenes

2.faste:

1.vara:

2.vara:

 

 

Fakultet for teknologi og realfag

1.faste: Ingrid Marie Skaug Lindqvist

2.faste: Kristine Lehrmann Solvang

3.faste: Eline Marie Nilsen

4.faste: Silje W. Hebnes

1.vara:

2.vara:

3.vara:

4.vara:

 

 

 

Fakultet for samfunnsvitskap

1.faste: Lisa K. Fredsvik

2.faste: Maiken Køien Andersen

3.faste: Trude W. Jernæs

4.faste: Tone Karoline Solberg

1.vara: Jens Kristian Øvstebø

2.vara: Kristian Fredrik Meyer Ødegård

3.vara: Lars Magnus Halvorsen

4.vara: Mads Hellenes

 

Handelshøyskolen ved UiA

1.faste: Kristoffer Robert Spenik

2.faste: Amanda Løvstad

3.faste: Inger Elise Tysvær

4.faste: Claire Chan

1.vara: Anette Wold Johanesen

2.vara:

3.vara:

4.vara:

 

 

Avdeling for lærerutdanning

1.faste: Renata Pareglio

2.faste: Kristine Grude

3.faste: Benjamin Røyland

4.faste: Kristin Solberg Berglund

1.vara: Lone Eide Knutsen

2.vara:

3.vara:

4.vara:

 

 

 

Fakultetstyrene og avdelingsstyret

 

Fakultet for helse- og idrettsvitenskap

Faste representanter: Linnea B. Rom og Koit Stjerngaard

1.vara: Marte Tørre

2.vara: Danielle Teresa Cabral

 

Fakultet for humaniora og pedagogikk

Faste representanter: Hoda Dalal Salman og Thor Eivind Forberg

1.vara: Kristine Norevik O`Neill

2.vara: William T. Svendsen

 

Fakultet for kunstfag

Faste representanter: Dina Helene Pedersen og Sivert Aase Fluge

1.vara: Hanna Dybvik Indrelid

2.vara: Kaia Phil

Fakultet for teknologi og realfag

Faste representanter: Tobias Lerche Fodstad og Ingrid Marie Skaug Lindqvist

1.vara: Kristine Lehrmann Solvang

2.vara: Herman Valmyr Dageid

 

Fakultet for samfunnsvitenskap

Faste representanter: Maiken Køien Andersen og Kristian Fredrik Meyer Ødegård

1.vara: Tone Karoline Solberg

2.vara: Lars Magnus Halvorsen

 

 

Handelshøyskolen ved UiA

Faste representanter: Jakob Mæland og Amanda Løvstad

1.vara: Petter Hayes

2.vara: Inger Elise Tysvær

 

Avdeling for lærerutdanning

Faste representanter: Johanne Boe Gelius, Kristine Grude og Knut Arvid Richter Bye

1.vara: Benjamin Røyland

2.vara: Kristin Solberg Berglund

3.vara: Lone Eide Knutsen

 

Gratulerer til dere alle! Vi ser frem til samarbeidet det kommende året.

 

Har du spørsmål rundt valget? Ta kontakt på sta@uia.no eller på vår facebookside 

Scroll to top