14.oktober holdt STA ekstraordinær valgforsamling hvor mange verv ble fylt med gode kandidater for å løfte studentstemmen i året 2020/2021!
Velkommen til dere alle. Om man i denne omgang ikke fikk et verv, men likevel er interessert i å engasjere seg, er det bare å ta kontakt på sta@uia.no for å høre om dine muligheter.
Representantene som ble valgt sitter fra 02.11.20-30.06.21.
Valgresultat fra ekstraordinær valgforsamling 14.10.20
STAs Valgkomité
Leder: Jakob Mæland
Medlem: Sofie S. Klit
STAs Kontrollkomité
Leder: Stine C. Tungodden
Medlemmer: Henriette Nordal og Matias Smørvik
Fag- og forskningspolitisk utvalg i STA
Lars Magnus Halvorsen
Marita Moy Hamre
Bærekrafts- og miljøpolitisk utvalg i STA
Birgitte Johnsen
André Seljestad Knudsen
Andrè Sundbø Olsen
Ayla Maria Svenke
Læringsmiljøpolitisk utvalg i STA
Michelle Brynildsen
Jonas T. Buerskogen
Altayeb Ishag
Andre Seljestad Knudsen
Internasjonalt utvalg i STA
Maren Aurora Gude
Rolf Bjarne Larsen
Marie Nørvåg
Ane Dolven Thorsen
Kommunikasjonsutvalg i STA
Thor Eivind Forberg
Ingrid Oline Hamlandsø Hellan
Caroline Hansen
Rebekka Hauge Økland
Unikumstyret
Fast representant: Rebekka Hauge Økland
Vararepresentant: Thomas Johnsen
Velferdstinget i Agder (VT)
Charlotte Ekroll
Andreas Landmark
Andre Sundbø Olsen
Andrea Sivertsgård
Kirsti Stople
Stine Regina Tusvik
Kristopher Nils Kjevik-Wycherley
UiAs Utdanningsutvalg
1.fast representant: Sofie S. Klit
2.faste representant: Lars Magnus Halvorsen
1.varareprsentant: Jakob Mæland
2.varareprsentant; Thomas Olsbakk
UiAs Læringsmiljøutvalg (LMU)
1.faste representant: Tina McDougall
2.faste representant: Emma Myklebust Eggen
3.faste representant: Anna Synnøve Røysland
4.faste representant: Andrè Sundbø Olsen
5.faste representant: Andre Seljestad Knudsen
6.faste representant: Ane Dolven Thorsen
1.varareprsentant: Christina El-Mrabet
2.varareprsentant: Jonas T. Buerskogen
3.varareprsentant: Henriette Nordal
4.varareprsentant: Sofie S. Klit
5.varareprsentant: Rebekka Hauge Økland
UiAs Klagenemnd
1.faste representant: Matias Smørvik
2.faste representant: Selma Hesselberg
1.vararepresentant: June Skram Eikrem
2.vararepresentant:Andreas Landmark
UiAs Prisutvalg
Hilde Hagen
UiAs Likestillings- og inkluderingsutvalg (LiU)
1.faste representant: Tina McDougall
2.faste representant: Andrè Sundbø Olsen
1.varareprsentant: Maryam Bokdasji
2.varareprsentant: Katrine B. Øydna
UiAs Valgstyre
June Skram Eikrem
Thomas Olsbakk
UiAs Ansetteselutvalg
1.faste representant: Gro Bakke
2.faste representant: Thomas Olsbakk
1.vararepresentant: Stine C. Tungodden
2.varareprsentant: Andreas Landmark
UiAs Forskningsutvalg
1.faste representant: Eline Ø. Roaldsøy
2.faste representant: Lars Magnus Halvorsen
1.vararepresentant: Ayla Maria Svenke
2.vararepresentant: Thomas Johnsen
UiAs Museumsråd
1.faste representant: Jakob Mæland
2.faste representant: Julie G. Eriksen
1.varareprsentant: Katrine B. Øydna
2.vararepresentant: Fanni Sara Istenes